preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijeće roditelja

 

VIJEĆE RODITELJA

 
U školi se ustrojava Vijeće roditelja radi ostvarivanja interesa i povezivanja škole sa društvenom sredinom.
 
Vijeće roditelja sastavljeno je od predstavnika roditelja učenika svakog razrednog odjela, koji se bira na početku školske godine na roditeljskom sastanku za tekuću školsku godinu.
 
Vijeće roditelja raspravlja o pitanjima značajnim za život i rad Škole te:
 
daje mišljenje o prijedlogu Školskog kurikuluma, Godišnjeg plana i programa rada
 
raspravlja o izvješćima ravnatelja o realizaciji školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa rada škole
 
predlaže svog predstavnika u Školski odbor
 
predlaže mjere za unapređivanje odgojno-obrazovnog rada
 
daje mišljnje i prijedloge u svezi s organizacijom izleta, ekskurzija, izvanškolskih aktivnosti, sportskih i kulturnih sadržaja škole
 
daje mišljenje i prijedloge u svezi s uvjetima rada i poboljšanjem uvjeta rada u Školi
 
razmatra pritužbe roditelja u svezi s odgojno obrazovnim radom
 
daje mišljenje i prijedloge u svezi s osnivanjem i djelatnosti učeničkih zadruga te sudjelovanjem učenika u njihovu radu
 
daje mišljenje i prijedloge vezano za socijalno-ekonomski položaj učenika i pružanjem odgovarajuće pomoći.
 
 
 
Članovi Vijeća roditelja OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo u šk. god. 2019./2020. su:
 
 

RAZ.

ODJ.

IME I PREZIME PRED. VJEĆA

IME I PREZIME ZAMJENIKA

 

1. A

 

DRAGANA ŠIMIĆ

MATEJA PRANJIĆ

 

1. B

 

MATEJA HRASTOVIĆ

VALENTINA PAUNOVIĆ

 

1. C

 

MARKO BERIĆ

VLATKA ŠAJGO

 

1. D

 

SUZANA ŠANTIĆ

MARTINA MARKOVANOVIĆ

 

1. E

 

NATALIJA PINTAR

DUBRAVKA ANIČIĆ

 

2. A

 

IVANA ĐIVAN KOLČIĆ

SAŠA BOGOJEVIĆ

 

2. B

 

AMANDA R.M. RODRIGUES

MARKO BRKIĆ

 

2. C

 

IVA SREČIĆ

DUBRAVKA VICIĆ

 

2. D

 

LUCIJA KRIŽIĆ

MARA KLARIĆ

 

2. E

 

IVANA DUSPARA

ZDENKA ĐURAN

 

3. A

 

TOMISLAV HAVOIĆ

NATAŠA MATKOVIĆ

 

3. B

 

MARINA ŽUNIĆ

SLAVICA RONČEVIĆ

 

3. C

 

ANITA MARJANOVIĆ

ŽANA CRNOJA

 

3. D

 

MATIJA SOKAČ

MIRJANA BALOV

 

3. E

 

VALENTINA PAUNOVIĆ

IVANA KOSKO

 

4. A

 

IVANA ERCEGOVIĆ TOLIĆ

BOJAN BARIŠIĆ

 

4. B

 

DIJANA NOVAK

RENATA DRAGIČEVIĆ

 

4. C

 

JELA JURIŠIĆ

MIRELA PAVLIĆ

 

4. D

 

DRAŽEN JOVIĆ

STJEPAN ZADRAVEC

 

4. E

 

JURAJ MILETIĆ

MATE CRNOJA

 

5. A

 

NIKOLINA MURAT

MARIJA ČIČAK

 

5. B

 

MIRJANA KUZMEK

ANASTAZIJA Š. TEPEŠ

 

5. C

 

ZORAN VUKOVIĆ

JOSIPA Š. TOPOLKO

 

5. D

 

TANJA KOVAČIĆ

MARINA BADROV

 

5. E

 

SNJEŽANA STOJAK

MIRKO BONIĆ

 

6. A

 

MIRJANA ERGOVIĆ

MAJA FRANCUZEVIĆ

 

6. B

 

ANA BOKUN

VALENTINA TUTIĆ

 

6. C

MIRJANA DEBELJAK

MARGARETA MARTINČIĆ

 

6. D

 

DALIBORKA IVANDA

MARINA ŠTIVIČIĆ

 

6. E

 

GORDANA MATIĆ

IVICA ČANIĆ

 

7. A

 

IVANA KRNJIĆ

MARA KLARIĆ

 

7. B

 

MIROSLAV TOKIĆ

ALEN ANTOLKOVIĆ

 

7. C

 

IRIS MISOVIĆ

IVANKA BUDIM

 

7. D

 

TANJA KAPITAN

LINA DOKIĆ

 

7. E

 

MARKO DOLENEC

VALENTINA ĐUNĐUŠ

 

8. A

 

ŽELJKO KRALJ

IVANA DEDIĆ

 

8. B

 

RENATA PAVLOVIĆ

IVAN GORIŠEK

 

8. C

 

IGOR BARIĆ

IVA PAVKOVIĆ

 

8. D

 

MAJA JURILJ BELIC

SLAVA VUKADIN

 

8. E

 

RUŽICA KLARIĆ

MANDA PAVIĆ

  F - ODJEL

Veliki

MONIKA KOLAREC

ANDRIJANA REPIĆ

F – ODJEL

Mali

SLAĐANA JUKIĆ

SILVIJA LJEVAR

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127120
Ovaj mjesec: 6438
Ovaj tjedan: 461
Danas: 461




preskoči na navigaciju