preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Njemački jezik

 

ŠKOLSKA RAZINA

4. veljače 2013.

 

8. razred

 

A kategorija – učenici koji su se školovali samo u Republici Hrvatskoj odnosno koji NISU tijekom godina obveznoga školovanja duže od jedne kalendarske godine bez prekida boravili Niti se školovali u zemljama njemačkoga govornog područja, NITI odrasli u dvojezičnom (bilingvalnom) okruženju.

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Nicol Lučić

8. c

Ksenija Demut

55/60

2.

Klara-Gabriela Penić

8. d

Ksenija Demut

35/60

 

 

 

 

ŠKOLSKA RAZINA

3. veljače 2012.

 

8. razred

 

A kategorija – učenici koji su se školovali samo u Republici Hrvatskoj odnosno koji NISU tijekom godina obveznoga školovanja duže od jedne kalendarske godine bez prekida boravili Niti se školovali u zemljama njemačkoga govornog područja, NITI odrasli u dvojezičnom (bilingvalnom) okruženju.

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime

mentora

Broj bodova

1.

Katarina Šestan

8.c

Anastazija Šafran Tepeš

49/60

 

8. razred

 

B kategorija – učenici koji JESU tijekom godina obveznoga školaovanja duže od sveukupno jedne kalendarske godine bez prekida boravili ili se školovali u zemljama njemačkoga govornog područja, ili su odrasli u dvojezičnom (bilingvalnom) okruženju

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime

mentora

Broj bodova

1.

Anita Mićić

8.c

Anastazija Šafran Tepeš

55/60

2.

Luka Čičak

8.c

Anastazija Šafran Tepeš

31/60

 

 

 

ŽUPANIJSKA RAZINA

 

1. ožujka

 

8. razred – B Kategorija

 

Poredak

Ime i prezime

učenika

Razred

Ime i prezime

mentora

Broj bodova

8. mjesto

Anita Mićić

8.c

Anastazija Šafran

Tepeš

67/80

 

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127120
Ovaj mjesec: 6438
Ovaj tjedan: 455
Danas: 455




preskoči na navigaciju