preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
LIK

ŠKOLSKA RAZINA

05. veljače 2013.

Ime i prezime učenika

Razred

Mentor

Anna Crnić

8. d

Barbara Biđin

Marin Ćović

8. c

Barbara Biđin

Nikolina Debeljak

7. d

Barbara Biđin

Katarina Galić

8. a

Barbara Biđin

Klara Karagocev

7. d

Barbara Biđin

Magdalena Kovačić

7. b

Juliana Kučan

Mia Markušić

7. a

Juliana Kučan

Monika Marošan

8. d

Barbara Biđin

Maja Mesić

7. d

Barbara Biđin

Magdalena Mikanec

7. d

Barbara Biđin

Kristina Opačak

7. b

Juliana Kučan

Mateja Pulja

8. d

Barbara Biđin

Antonela Šoljić

7. a

Juliana Kučan

Ana Zovko

8. a

Barbara Biđin

Kristijan Čekada

8.c

Barbara Biđin

Kristian Gašić

8.c

Barbara Biđin

Valentina Subašić

7.b

Juliana Kučan

Karla Zečević

7.a

Juliana Kučan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. veljače 2012.

6. razred

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Hrvoje Ivaniš

6.a

Julijana Kučan

Mia Markušić

6.a

Julijana Kučan

Antonela Šoljić

6.a

Julijana Kučan

Karla Zečević

6.a

Julijana Kučan

Loreta Mrijaj

6.b

Julijana Kučan

Antonio Pavković

6.c

Julijana Kučan

Iva Škrlec

6.e

Barbara Biđin

Lucija Papac

6.a

Julijana Kučan

Glorija Vedrenjak

6.a

Julijana Kučan

Marija Đuran

6.b

Julijana Kučan

Valentina Subašić

6.b

Julijana Kučan

Ana Marija Roso

6. b

Julijana Kučan

Ivana Drobac

6.c

Julijana Kučan

Dijana Radovac

6.c

Julijana Kučan

Ema Grozdek

6.d

Barbara Biđin

Nikolina Debeljak

6.d

Barbara Biđin

Anita Krišto

6.d

Barbara Biđin

Magdalena Mikanec

6.d

Barbara Biđin

Melita Rendulić

6.d

Barbara Biđin

Tomislav Jeličić

6.e

Barbara Biđin

Laura Vidaković

6.e

Barbara Biđin

 

7. razred

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Marija Mamuza

7.c

Barbara Biđin

Matea Pulja

7.a

Barbara Biđin

Katarina Galić

7.a

Barbara Biđin

Kristijan Čekada

7.c

Barbara Biđin

Marija Grgošić

7.a

Barbara Biđin

Maria Puđak

7.d

Barbara Biđin

Sara Anđela Perić

7.c

Barbara Biđin

Anna Crnić

7.d

Barbara Biđin

Filip Šegović

7.d

Barbara Biđin

 

8. razred

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Klara Krizmanić

8.b

Barbara Biđin

Anja Karagocev

8.e

Barbara Biđin

Lea Pavković

8.e

Barbara Biđin

Ana Pavković

8.e

Barbara Biđin

Anita Mićić

8.c

Barbara Biđin

Petar Šukan

8.e

Barbara Biđin

Mihaela Mrkonja

8.e

Barbara Biđin

Tea Kićinbaći

8.c

Barbara Biđin

Filip Cimerman

8.c

Barbara Biđin

Mislav Harambaša

8.b

Barbara Biđin

Mihaela Svetec

8.a

Barbara Biđin

Petra Franjić

8.e

Barbara Biđin

Iva Šebalj

8.a

Barbara Biđin

Katarina Šestan

8.c

Barbara Biđin

Marko Duspara

8.a

Barbara Biđin

Josip Galović

8.a

Barbara Biđin

Anka Ivanić

8.a

Barbara Biđin

Anna Maria Nevistić

8.a

Barbara Biđin

Josipa Novokmet

8.a

Barbara Biđin

Filip Karačić

8.b

Barbara Biđin

Andrea Jurić

8.c

Barbara Biđin

Katarina Opačak

8.c

Barbara Biđin

Ivana Ursa

8.c

Barbara Biđin

Ana Petricija Panić

8.d

Barbara Biđin

Luka Pavlović

8.d

Barbara Biđin

Nikola Bertak

8.e

Barbara Biđin

Mihaela Heroić

8.e

Barbara Biđin

 

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127120
Ovaj mjesec: 6438
Ovaj tjedan: 461
Danas: 461




preskoči na navigaciju