preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Športsko društvo

1. Županijsko natjecanje u košarci – Ivanić Grad, 14. ožujka 2012.

-          3. mjesto – učenici

·         Vaja Kostanjevac, 8.b

·         Josip Galović, 8.a

·         Mario Joka, 8.c

·         Sebastian Bebek, 8.c

·         Luka Čičak, 8.c

·         Ivan Drmić, 8.e

·         Mario Dokić, 7.b

·         Marko Sesar, 6.d

·         Bruno Vukšan, 6.e

 

2. Državno poluzavršno natjecanje u STOLNOM TENISU – Bjelovar, 01. ožujka 2012.

-          3. mjesto – učenice:

·         Ana Murat, 5.a

·         Petra Bulić, 5.e

·         Maja Mesić, 6.d

·         Ana Zovko, 7.a

 

 

3. Državno poluzavršno natjecanje u FUTSALU – Krapina, 11. travanj 2012.

 

 

1. MEĐUOPĆINSKA NATJECANJA

 

EKIPA

VODITELJ

PLASMAN

Mali nogomet

Jozo Jurković

1. mjesto

Košarka

Jozo Jurković

1. mjesto

Rukomet (ž)

Jozo Jurković

1. mjesto

Stolni tenis (m)

Jozo Jurković

1. mjesto

Stolni tenis (ž)

Jozo Jurković

1. mjesto

Odbojka (m)

Jozo Jurković

2. mjesto

Odbojka (ž)

Grozdana Kukas

3. mjesto

- ukupno 66 učenika

 

2. ŽUPANIJSKA NATJECANJA

 

EKIPA

VODITELJ

PLASMAN

Mali nogomet

Jozo Jurković

1. mjesto

Košarka

Jozo Jurković

3. mjesto

Rukomet (ž)

Jozo Jurković

3. mjesto

Stolni tenis (m)

Jozo Jurković

3. mjesto

Stolni tenis (ž)

Jozo Jurković

1. mjesto

- ukupno 42 učenika

 

3. DRŽAVNA POLUZAVRŠNA NATJECANJA

 

Stolni tenis (ž)

Jozo Jurković

3. mjesto

Mali nogomet

Jozo Jurković

3. mjesto

- ukupno 14 učenika

 

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127225
Ovaj mjesec: 6543
Ovaj tjedan: 573
Danas: 92




preskoči na navigaciju