preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Povijest

ŠKOLSKA RAZINA

 

06. veljače 2013.

 

7. razred

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Hrvoje Ivaniš

7. a

Zdenka Knežić

47 (87,03%)

2.

maria Levanić

7. a

Zdenka Knežić

40 (74,07%)

3.

Maja Mesić

7. d

Zdenka Knežić

37 (68,51%)

3.

Zvonimir Mamić

7. e

Zdenka Knežić

37 (68,51%)

4.

Petra Hedžet

7. c

Zdenka Knežić

36 (66,66%)

5.

Laura Bebek

7. e

Zdenka Knežić

35 (64,81%)

6.

Jelena Perković

7. e

Zdenka Knežić

33 (61,11%)

7.

Bruno Vukšan

7. e

Zdenka Knežić

31 (57,4 %) 

8.

Anita Krišto

7. d

Zdenka Knežić

30 (55,55 %)

8.

Dražen Budim

7. d

Zdenka Knežić

30 (55,55 %)

9.

Ema Grozdek

7. d

Zdenka Knežić

29 (53,7%)

10.

Karla Zečević

7. a

Zdenka Knežić

27 (50%)

11.

Mislav perko

7. e

Zdenka Knežić

26 (38,14%)

12.

Laura Vidaković

7. e

Zdenka Knežić

24 (44,44%)

13.

Veronika Perković

7. e

Zdenka Knežić

23 (42,59%)

13.

Nikolina Debeljak

7. d

Zdenka Knežić

23 (42,59%)

14.

Antonela Šoljić

7. a

Zdenka Knežić

21 (39%)

15.

Viktorija Dujmović

7. e

Zdenka Knežić

16 (30%)

 

 

8. razred

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Ante Zvonimir Tustonjić

8. b

Ksenija Tomašić

30 (56%)

2.

Mario Dokić

8. b

Ksenija Tomašić

27 (50%)

3.

Iva Zečević

8. c

Siniša Kljajić

24 (44%)

4.

Ana-Marija Debeljak

8. d

Ksenija Tomašić

15 (28%)

4.

Pavao Škrlec

8. a

Ksenija Tomašić

15 (28%)

5.

Željka Tolić

8. d 

Ksenija Tomašić

14 (26%)

5.

Katarina Galić

8. a

Ksenija Tomašić

14 (26%)

6.

Lucija novak

8. a

Ksenija Tomašić

11 (20%)

 

 

 

 

7. veljače 2012.

 

7. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Ante-Zvonimir Tustonjić

7.b

Ksenija Tomašić

45

2.

Marija Grgošić

7.a

Ksenija Tomašić

43

3.

Iva Zečević

7.c

Siniša Kljajić

40

4.

Mario Dokić

7.b

Ksenija Tomašić

36

5.

Lucija Novak

7.a

Ksenija Tomašić

34

5.

Filip Šegović

7.c

Siniša Kljajić

34

6.

Anamarija Debeljak

7.d

Ksenija Tomašić

32

6.

Ana Marina

7.b

Ksenija Tomašić

32

7.

Mihaela Ačkar

7.b

Ksenija Tomašić

30

7.

Željkoa Toilić

7.d

Ksenija Tomašić

30

8.

Katarina Galić

7.a

Ksenija Tomašić

28

9.

Tea Čačko

7.b

Ksenija Tomašić

24

 

8. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Juraj Lukačević

8.a

Zdenka Knežić

37

2.

Mihaela Svetec

8.a

Zdenka Knežić

29

3.

Anna Maria Nevistić

8.a

Zdenka Knežić

28

3.

Klara Krizmanić

8.b

Zdenka Knežić

28

3.

Ana Pavković

8.e

Zdenka Knežić

28

4.

Marta Sesar

8.a

Zdenka Knežić

25

5.

Lea Pavković

8.e

Zdenka Knežić

24

6.

Josip Bebek

8.c

Zdenka Knežić

23

7.

Tomislav Batarilo

8.d

Zdenka Knežić

22

8.

Matko Bunčić

8.d

Zdenka Knežić

21

9.

Iva Zlatkov

8.a

Zdenka Knežić

20

10.

Rafael Josip Penić

8.a

Zdenka Knežić

19

11.

Ronald Matej Žlabravec

8.e

Zdenka Knežić

18

12

Anja Karagocev

8.e

Zdenka Knežić

17

12.

Filip Karačić

8.b

Zdenka Knežić

17

13.

Ivana Šmuljić

8.b

Zdenka Knežić

16

14.

Ana Ivankić

8.a

Zdenka Knežić

15

14.

Josip Jagodin

8.d

Zdenka Knežić

15

15.

Petra Franjić

8.e

Zdenka Knežić

14

15.

Iva Sedlar

8.a

Zdenka Knežić

14

16.

Andrej Švenda

8.c

Zdenka Knežić

13

16.

Josip galović

8.a

Zdenka Knežić

13

16.

Tomislav Sambolić

8.e

Zdenka Knežić

13

17.

Sebastian Bebek

8.c

Zdenka Knežić

7

18.

Franjo Budim

8.e

Zdenka Knežić

3

 

ŽUPANIJSKA RAZINA

7. ožujka 2012.          

 

8. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

3. mjesto

Juraj Lukačević

8.a

Zdenka Knežić

41

 

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127123
Ovaj mjesec: 6441
Ovaj tjedan: 465
Danas: 465




preskoči na navigaciju