preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Informacije - adrese elektroničke pošte učitelja

ADRESE ELEKTRONIČKE POŠTE UČITELJA

OŠ JOSIPA ZORIĆA

2020./2021.

 

 

ODJEL

IME I PREZIME

ADRESA ELEKTRONIČKE POŠTE UČITELJA

1.A

Gordana Takač Tominac

gordana.takac@skole.hr

1.B

Ada Trbović

ada.trbovic@skole.hr

1.C

Dubravka Vuković

dubravka.vukovic@skole.hr

1.D

Marijana Klenkar

m.klenkar@gmail.com

1.E

Marina Perković

perkovic.marina78@gmail.com

2.A

Slađana Merkaš

sladana.antolovic@skole.hr

2. B

Danijela Medaković

danijela.medakovic@gmail.com

2. C

Marija Bićanić

marija.bicanic4@skole.hr

2. D

Ivana Matešić

ivana.matesic22@gmail.com

2. E

Mirela Škarić

mirela.skaric@gmail.com

3. A

Sonja Ivančević

sonja.ivancevic@skole.hr

3. B

Melita Lepotinec

melita.lepotinec@gmail.com

3. C

Lidija Relić

lidija.relic@optinet.hr

3. D

Aleksandra Vajzović-Carić

aleksandra.vajzovic@gmail.com

3. E

Valentina Čuljak

culjak.valentina@gmail.com

4. A

Maja Šarić

maja.saric02@gmail.com

4. B

Ivona Hustić

(Elvira Kopun)

husticivona@gmail.com

4. C

Alenka Kukec

kukec.alena@gmail.com

4. D

Marijana Tečić

marijana.tecic@gmail.com

4. E

Ivana Protuđer

ivana.protudjer@gmail.com

1. - 4. F

Ivana Jerbić Šarić

ivanajerbic2012@gmail.com

5. A

Katica Bahlen

katica.dugalic@gmail.com

5. B

Željkica Bradarić

zeljkicabradaric@gmail.com

5. C

Danijela Župetić

danijela.zupetic@skole.hr

5. D

Marijana Balšić

marijana.balsic@skole.hr

5. E

Helena Kotarski

helenakotarskiosjosipazorica@gmail.com

6. A

Maja Filipović Krog

(Nenad Židak)

maja.filipovic7@skole.hr

6. B

Katarina Popić

katatrina.jularic@gmail.com

6. C

Sanja Žižić

(Barbara Biđin)

sanjam0605@gmail.com

6. D

Ankica Juranović

ankica.juranovic@skole.hr

6. E

Sanja Premuž

sanja.premuz@gmail.com

7. A

Snježana Mandarić (Ivana Talijanac)

snjezana.mandaric1@skole.hr

7. B

Nataša Čajić Kresonja

natasa.cajickresonja@gmail.com

7. C

Nikolina Ćerlek

nikolina.cerlek@skole.hr

7. D

Ivan Dukmenić

ivan.dukmenic@skole.hr

7. E

Ankica Vidak

ankica.vidak@skole.hr

8. A

Dijana Mihelčić

dijanamihelcic@gmail.com

8. B

Siniša Kljajić

sinisa.kljajic1@skole.hr

8. C

Ksenija Tomašić

ksenija.tomasic@skole.hr

8. D

Darija Sever

sever1102@gmail.com

8. E

Tomislav Leko

tomislavleko3@gmail.com

5. - 8. F

 

 

HRV

Kristina Herceg

(Katarina Popić)

kristina.broz1@gmail.com

HRV

Dragana Radovan Marković

dragana.radovan@gmail.com

LIK

Juliana Kučan

julianakucan@gmail.com

GK

Tena Čačić

tenacacic@hotmail.com

GK

Marija Šarkanj

(Tena Čačić)

marijastimac1188@gmail.com

ENG

Gordana Matek

gordana.matek@skole.hr

ENG

Monika Ivančić

(Gordana Matek)

(Nikolina Slišković)

monivancic@gmail.com

ENG

Nikolina Slišković

kovacevic.nina81@gmail.com

ENG

Antonia Kolaković

antonia.javor@gmail.com

ENG,

NJEM

Anastazija Šafran Tepeš

anastazija.safrantepes@gmail.com

NJEM

Silvana Piljić

silvana.piljic@gmail.com

MAT

Bruno Vuletić

vuletic.bruno1@gmail.com

MAT

Jurica Zajec

(Diana Semenčić)

jurica.zajec14@gmail.com

PRI

BIO

Sandra Rehorović

(Marina Basrek)

sandra.rehorovic@skole.hr

KEM

Snježana Mandarić

snjezana.mandaric1@skole.hr

FIZ

Sanja Hmura Meić

sanja.hmura@skole.hr

GEO

Đurđa Šobot

djurdja.sobot@gmail.com

TZK

Matej Mišković

matejmiskovic77@gmail.com

TZK

Jozo Jurković

jozo.jurkovic1@skole.hr

VJ

Ivana Sušić

(Valentina Paunović)

(Rahela Budim)

ivanasu94@gmail.com

VJ

Rahela Budim

rahelabudim@gmail.com

INF

Krešo Urek

kreso.urek@gmail.com

INF

Ruža Špoljarić

ruza.spoljaric@skole.hr

INF

Ivana Đopar

ivana.dopar@gmail.com

INF

Ana Ladan

lastro.ana@gmail.com

Produženi

boravak

Nikolina Barać

nika.karlovic@gmail.com

Produženi

boravak

Petra Relić

petra.relic@skole.hr

Produženi

boravak

Sofija Mandušić

smandusic87@gmail.com

Produženi

boravak

Monika Dizdar

monika.dizdar@gmail.com

Knjižničar

Ivan Klasnić

ivan.klasnic3@skole.hr

Knjižničarka

Lada Grdan

ladagrdan@gmail.com

Psihologinja

Nataša Klarić

natasa.klaric@skole.hr

Socijalna pedagoginja

Natalija Hrnkaš

natalija.hrnkas@gmail.com

Pedagoginja

Martina Jenik Pelivanović

martina.jenik@skole.hr

Ravnateljica

Mara Mamuza

mara.mamuza@skole.hr

mara.mamuza@gmail.com

 

 

Roditeljski sastanci





Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1191830
Ovaj mjesec: 5879
Ovaj tjedan: 1285
Danas: 9




preskoči na navigaciju