preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored dopunske nastave

Raspored dopunske nastave

Školska godina 2019./2020.

Razredna nastava

A TURNUS – parni ujutro, neparni popodne, B TURNUS – neparni ujutro, parni popodne

 

  UČITELJICA PREDMET RAZRED A turnus B turnus

1.

Ana Ladan (Slađana Merkaš)

HRV i MAT

1.a

Ponedjeljak

0. sat

Ponedjeljak

5. sat

2.

Danijela Medaković

HRV i MAT

1.b

Ponedjeljak

0. sat

Ponedjeljak

5. sat

3.

Marija Bičanić

HRV i MAT

1.c

Ponedjeljak

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

4.

Ivana Matešić

HRV i MAT

1.d

Utorak

0. sat

Utorak

5. sat

5.

Mirela Škarić

HRV i MAT

1.e

Srijeda

0. sat

Ponedjeljak

5. sat

6.

Sonja Ivančević

HRV i MAT

2.a

Ponedjeljak

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

7.

Melita Lepotinec

HRV i MAT

2.b

Ponedjeljak

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

8.

Lidija Relić

HRV i MAT

2.c

Utorak

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

9.

Aleksandra Vajzović - Carić

HRV i MAT

2.d

Utorak

5. sat

Utorak

5. sat

10.

Natalija Hršak

HRV i MAT

2.e

Utorak

5. sat

Utorak

5. sat

11.

Marija Sekur Harcet

HRV i MAT

3.a

Utorak

5. sat

Utorak

5. sat

12.

Elvira Kopun

HRV i MAT

3.b

Utorak

5. sat

Utorak

5. sat

13.

Petra Relić

HRV i MAT

3.c

Utorak

5. sat

Utorak

5. sat

14.

Marijana Tečić

HRV i MAT

3.d

Ponedjeljak

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

15.

Ivana Protuđer

HRV i MAT

3.e

Utorak

5. sat

Utorak

5. sat

16.

Gordana Takač Tominac

HRV i MAT

4.a

Četvrtak

5. sat

Četvrtak

5. sat

17.

Ada Trbović

HRV i MAT

4.b

Ponedjeljak

5. sat

Srijeda

4. sat

18.

Dubravka Vuković

HRV i MAT

4.c

Ponedjeljak

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

19.

Alenka Kukec (Marijana Klenkar)

HRV i MAT

4.d

Četvrtak

5. sat

Srijeda

5. sat

20.

Marina Perković

HRV i MAT

4.e

Srijeda

5. sat

Ponedjeljak

5. sat

21.

Ivana Jerbić Šarić

HRV

F 1. – 4. razred

Srijeda

5. sat

Utorak

5. sat

22.

Ivana Jerbić Šarić

MAT

F 1. – 4. razred

Ponedjeljak

5. sat

Utorak

5. sat

23.

Antonia Kolaković

ENG

3. razredi

Ponedjeljak

0. sat

Petak

5. sat

24.

Monika Ivančić

ENG

2. razredi

Srijeda

5. sat

Petak

0. sat

25.

Anastazija Šafran Tepeš

ENG

4. razredi

Utorak

5. sat

Petak

0. sat

 

Predmetna nastava

A TURNUS – parni ujutro, neparni popodne, B TURNUS – neparni ujutro, parni popodne

 

 

NOSITELJ/ICA

NAZIV DOPUNSKE

RAZRED

A turnus

B turnus

1.

Dijana Mihelčić

HRV

5. razredi

Srijeda

13.15 - 14.00

Utorak

13.15 - 14.00

2.

Iva Aljinović

HRV

6. razredi

Ponedjeljak

12.30-13.15

Ponedjeljak

13.15 - 14.00

3.

Dragana Radovan Marković

HRV

7. razredi

Petak

13.15-14.00

Petak

12.30 - 13.15

4.

Iva Aljinović

HRV

8. razredi

Utorak

13.15-14.00

Srijeda

13.15 - 14.00

5.

Helena Kotarski

MAT

5. razredi

Ponedjeljak

13.20-14.00

Srijeda

12.30-13.15

6.

Matea Jurilj

MAT

5. razredi

Ponedjeljak

13.15-14.00

Ponedjeljak

12.30-13.15

7.

Bruno Vuletić

MAT

5. razredi

Ponedjeljak

13.15-14.00

Ponedjeljak

12.30-13.15

8.

Borna Milanović (Katica Bahlen)

MAT                     

6. razredi

Utorak

13.15-14.00

Srijeda

13.15-14.00

9.

Ivana Talijanac

MAT                     

6. razredi

Srijeda

13.15-14.00

Ponedjeljak

13.15-14.00

10.

Matea Jurilj

MAT                     

7. razredi

Srijeda

13.15-14.00

Četvrtak

13.15-14.00

11.

Bruno Vuletić

MAT                     

7. razredi

Utorak

13.15-14.00

Srijeda

13.15-14.00

12.

Helena Kotarski

MAT                     

8. razredi

Utorak

13.15-14.00

Srijeda

13.15-14.00

13.

Katica Bahlen

MAT                     

8. razredi

Srijeda

13.15-14.00

-

14.

Ivana Talijanac

MAT                     

8. razredi

Četvrtak

13.15-14.00

Četvrtak

13.15-14.00

15.

Anastazija Šafran Tepeš

ENG                      

5. razredi

Petak

13.15-14.00

Petak

12.30-13.15

16.

Nikolina Ćerlek

ENG                                  

6. razredi

Ponedjeljak

12.30-13.15

Ponedjeljak

13.15-14.00

17.

Sanja Premuž

ENG

7. razredi

Ponedjeljak

13.15-14.00

Ponedjeljak

13.15-14.00

18.

Sanja Premuž

ENG

5.e

Utorak

13.15-14.00

Utorak

13.15-14.00

19.

Gordana Matek

ENG

8. razredi

Petak

12.30-13.15

Petak

13.15-14.00

20.

Snježana Mandarić

KEM     

7. razredi

Ponedjeljak

13.15-14.00

Srijeda

13.15-14.00

21.

Snježana Mandarić

KEM     

8. razredi

Utorak

13.15-14.00

Četvrtak

13.15-14.00

22.

Sanja Hmura Meić

FIZ         

7. i 8. razredi

Četvrtak

13.15-14.00

Ponedjeljak

13.15-14.00

23.

Siniša Kljajić

GEO

5. i 7. razredi

Četvrtak

13.15-14.00

Ponedjeljak

13.15-14.00

24.

Nataša Čajić Kresonja

GEO

6. i 8. razredi

Srijeda

13.15-14.00

Petak

13.15-14.00

 

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127133
Ovaj mjesec: 6451
Ovaj tjedan: 473
Danas: 473




preskoči na navigaciju