preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Aktivi

Voditelj stručnog aktiva 1. razreda: Sonja Ivančević

Voditelj stručnog aktiva 2. razreda: Marija Sekur Harcet
 
Voditelj stručnog aktiva 3. razreda: Marina Perković
 
Voditelj stručnog aktiva 4. razreda: Danijela Medaković
 
Voditelj stručnog aktiva 5. razreda: Nikolina Ćerlek
 
Voditelj stručnog aktiva 6. razreda: Darija Sever
 
Voditelj stručnog aktiva 7. razreda: Marijana Balšić
 
Voditelj stručnog aktiva 8. razreda: Katarina Popić
 
Voditelj stručnog aktiva hrvatskog jezika: Darija Sever
 
Voditelj stručnog aktiva matematike: Zlatko Znamenaček
 
Voditelj stručnog aktiva stranih jezika: Anastazija Šafran Tepeš
 
Voditelj stručnog aktiva prirodnih predmeta:  Snježana Mandarić
 
Voditelj stručnog aktiva geog./pov.: Nataša Čajić Kresonja
 
Voditelj stručnog aktiva LK,GK i informatike: Krešo Urek
 
Voditelj stručnog aktiva TZK, TK: Grozdana Kukas
 
Voditelj stručnog aktiva vjeroučitelja: Željkica Bradarić
 
Nadležna liječnica škole: dr. Danica Cerovac-Herc -2759-061
 

 




Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127225
Ovaj mjesec: 6543
Ovaj tjedan: 573
Danas: 92




preskoči na navigaciju