preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Predmetna nastava

R.b.

Ime i prezime

Predmet

21.

Kristina Herceg

hrvatski jezik

22.

Marijana Balšić

23.

Darija Sever

24.

Katarina Popić

25.

Dragana Radovan Marković

26.

Dijana Mihelčić

27.

Nikolina Slišković

engleski jezik

28.

Nikolina Ćerlek

29.

Sanja Premuž

30.

Gordana Matek

31.

Zvjezdana Bahmec

32.

Antonija Kolaković

33.

 Silvana Piljić

njemački jezik

34.

Anastazija Šafran Tepeš

engleski i njemački jezik

35.

Marija Šarkanj

glazbena kultura

36.

Tena Čačić

37.

Julijana Kučan

likovna kultura

38.

Barbara Biđin

39.

Ruža Špoljarić

informatika

40.

Krešo Urek

41.  Ivana Đopar
42. Ana Ladan

42.

Katarina Pavelić

biologija

43.

Ankica Vidak

priroda, biologija

44.

Snježana Mandarić

kemija

45.

Nenad Židak

kemija, biologija, priroda

46.

Ivana Talijanac

matematika

47.

Katica Bahlen

matematika i fizika

48.

Bruno Vuletić

matematika

49.

Diana Semenčić

50.

Helena Kotarski

51.

Sanja Hmura Meić

fizika

52.

Tomislav Leko

tehnička kultura

53.

Ksenija Tomašić

povijest

54. Danijela Župetić

55.

Marijan Brajnović

geografija

56.

Siniša Kljajić

povijest i geografija

57.

Đurđa Šobot

geografija

58.

Matej Mišković

tjelesna i zdravstvena kultura

59.

Jozo Jurković

60.

s. Ankica Juranović

vjeronauk

61.

Rahela Budim

62.

Ivana Sušić

63.

Željkica Bradarić

64.

Ivan Dukmenić




Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127209
Ovaj mjesec: 6527
Ovaj tjedan: 553
Danas: 72




preskoči na navigaciju