preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Geografija

 

ŠKOLSKA RAZINA

7. veljače 2012.

 

5. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Ivana Lokmić

5. e

Nataša Čajić Kresonja

59/70

2.

Julijana Šestan

5. c

Nataša Čajić Kresonja

53/70

3.

Ante Jurica

5. c

Nataša Čajić Kresonja

52/70

4.

Mihael Radovac

5. b

Nataša Čajić Kresonja

47/70

5.

Petar Vučićević

5. d

Nataša Čajić Kresonja

45/70

6.

Veronika Žmalec

5. a

Nataša Čajić Kresonja

44/70

7.

Sara Jaseka

5. d

Nataša Čajić Kresonja

29/70

8.

Andrej Žgalin

5. b

Nataša Čajić Kresonja

24/70

 

6. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Mia Barbarić

6. a

Siniša Kljajić

48/70

2.

Matea Ivanda

6. a

Siniša Kljajić

45/70

3.

Ena Marinić

6. a

Siniša Kljajić

42/70

4.

Lucija Matešić

6. b

Siniša Kljajić

37/70

5.

Ivana Katić

6. c

Siniša Kljajić

34/70

5.

Nina Orešković

6. a

Siniša Kljajić

34/70

6.

Marian Babić

6. c

Siniša Kljajić

33/70

7.

Marija Marbarić

6. a

Siniša Kljajić

29/70

7.

David Martić

6. c

Siniša Kljajić

29/70

8.

Analena Kovač

6. b

Siniša Kljajić

27/70

8.

Viktoria Lozić

6. c

Siniša Kljajić

27/70

9.

David Kocen

6. e

Siniša Kljajić

26/70

10.

Leon Valek

6. b

Siniša Kljajić

24/70

11.

Tihana Perković

6. e

Siniša Kljajić

22/70

12.

Ivan Rončević

6. b

Siniša Kljajić

19/70

 

7. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Ivo Ojvan

7. e

Nataša Čajić Kresonja

43/70

1.

Mislav Perko

7. e

Nataša Čajić Kresonja

43/70

2.

Mihael Svetec

7. e

Nataša Čajić Kresonja

42/70

3.

Zvonimir Mamić

7. e

Nataša Čajić Kresonja

39/70

3.

Bruno Vukšan

7. e

Nataša Čajić Kresonja

39/70

4.

Matej Krehula

7. c

Nataša Čajić Kresonja

38/70

5.

Katarina Filipović

7. b

Nataša Čajić Kresonja

28/70

6.

Vanja Prgomet

7. c

Nataša Čajić Kresonja

22/70

7.

Dora Krizmanić

7. b

Nataša Čajić Kresonja

17/70

 

8. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Dominik Blažan

8. b

Siniša Kljajić

23/70

 

 

 

ŠKOLSKA RAZINA

8. veljače 2012.

 

5. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Matea Ivanda

5.a

Siniša Kljajić

55

2.

Mia Barbarić

5.a

Siniša Kljajić

50

3.

Timon Kapitan

5.e

Siniša Kljajić

40

4.

Ena Marinić

5.a

Siniša Kljajić

39

5.

Marko Mamuza

5.d

Siniša Kljajić

38

 

6. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Hrvoje Ivaniš

6.a

Nataša Čajić Kresonja

61

2.

Zvonimir Mamić

6.e

Nataša Čajić Kresonja

54

3.

Magdalena Kovačić

6.b

Nataša Čajić Kresonja

47

4.

Ivo Ojvan

6.e

Nataša Čajić Kresonja

44

5.

Mihael Svetec

6.e

Nataša Čajić Kresonja

41

 

7. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Marija Mamuza

7.c

Siniša Kljajić

60

2.

Marija Grgošić

7.a

Siniša Kljajić

49

3.

Ante-Zvonimir Tustonjić

7.b

Siniša Kljajić

48

4.

Luka Došen

7.b

Siniša Kljajić

35

 

8. razred

 

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Ronald Matej Žlabravec

8.e

Nataša Čajić Kresonja

55

2.

Mihaela Svetec

8.a

Nataša Čajić Kresonja

54

3.

Marija novosel

8.a

Nataša Čajić Kresonja

45

4.

Ivana Šmuljić

8.b

Nataša Čajić Kresonja

43

 

ŽUPANIJSKA RAZINA

6. ožujka 2012.

 

5. razred

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

5. mjesto

Matea Ivanda

5.a

Siniša Kljajić

62

 

6. razred

Poredak

Ime i prezime učenika

Razred

Ime i prezime mentora

Broj bodova

9. mjesto

Hrvoje Ivaniš

6.a

Nataša Čajić Kresonja

44

 

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127123
Ovaj mjesec: 6441
Ovaj tjedan: 465
Danas: 465




preskoči na navigaciju