preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
LiDraNo

 

Literarno stvaralaštvo

 

Naslov rada: Strah

Ime i prezime učenika, razred: Sara Anđela Perić, 7.c

Mentor: Darija Sever

 

 

Dramsko-scensko stvaralaštvo – skupni nastup (dramsko-scenska igra/predstava, lutkarska predstava, recital)

 

1.

Naslov teksta koji se izvodi, kategorija: Neuspjela podvala

Autor teksta:

Ime i prezime učenika, razred:

  1. Maria Vuletić, 4.b
  2. Valerija Kulaš, 4.b
  3. Eva Ivak, 4.b
  4. Klara Bilalović Kelez, 4.b
  5. Lara Krajcar, 4.b
  6. Luka Vranić, 4.b
  7. Matej Klarić, 4.b

Mentor: Ada Trbović

 

2.

Naslov teksta koji se izvodi, kategorija: Puž na carinskom pregledu

Autor teksta: Zvonimir Balog

Ime i prezime učenika, razred:

  1. Marko Sesar, 6.d
  2. Laura Remenar, 6.d
  3. Marta Novosel, 6.d

Mentor: Ana Kovačević

 

 

Novinarsko stvaralaštvo – samostalni novinarski rad

 

Naslov rada: Komunikacija preko Facebooka: za i protiv

Ime i prezime učenika i razred: Andrej Švenda, 8.c

Mentor: Ana Kovačević

 

 

Novinarsko stvaralaštvo – školski list

 

Naziv školskog lista: Joško

Ime i prezime učenika, razred:

  1. Katarina Galić, 7.a (Lucija Novak, 7.a)
  2. Marija Grgošić, 7.a

Mentor: Katarina Jularić

Predložen na Županijsko natjecanje LiDraNo

 

Filmski i videoradovi (kratka igrana forma, animirani film, dokumentarni film, eksperimentalni film)

 

Naslov rada i vrsta: Zvončići, glazbeni videospot; otvorena forma (eksperimentalni film)

Ime i prezime učenika, razred:

  1. Maria Puđek, 7.d
  2. Hrvoje Varjačić, 7.d

Mentor: Darija Sever

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127123
Ovaj mjesec: 6441
Ovaj tjedan: 461
Danas: 461




preskoči na navigaciju