RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE
2023./2024.
A TURNUS – parni ujutro, neparni popodne
B TURNUS – neparni ujutro, parni popodne
ODJEL |
IME I PREZIME |
U (UJUTRO) P (POPODNE) |
DAN |
VRIJEME |
1.A |
Slađana Merkaš |
U |
petak |
8.30 – 9.30 |
P |
utorak |
16.00 – 16.45 |
||
1.B |
Danijela Medaković |
U |
ponedjeljak |
9.50 – 10.35 |
P |
četvrtak |
16.00 – 16.45 |
||
1.C |
Marija Bićanić |
U |
petak |
8.50 – 9.35 |
P |
petak |
17.35 – 18.25 |
||
1.D |
Ivana Matešić |
U |
petak |
8.50 – 9.35 |
P |
petak |
16.00 – 16.45 |
||
1.E |
Mirela Škarić |
U |
utorak |
10.50 – 11.35 |
P |
utorak |
16.50 – 17.35 |
||
2.A |
Sonja Ivančević |
U |
ponedjeljak |
12.25 – 13.15 |
P |
srijeda |
18.25 – 19.15 |
||
2.B |
Melita Lepotinec |
U |
utorak |
12.30 – 13.15 |
P |
utorak |
18.30 – 19.15 |
||
2.C |
Lidija Relić |
U |
srijeda |
8.50 – 9.35 |
P |
ponedjeljak |
18.30 – 19.15 |
||
2.D |
Aleksandra Vajzović-Carić |
U |
petak |
9.50 – 10.35 |
P |
ponedjeljak |
15.00 – 15.45 |
||
2.E |
Natalija Hršak |
U |
utorak |
11.40 – 12.25 |
P |
utorak |
16.45 – 17.35 |
||
3.A |
Marija Sekur Harcet |
U |
ponedjeljak |
10.50 – 11.35 |
P |
srijeda |
18.30 – 19.15 |
||
3. B |
Nikolina Barać |
U |
srijeda |
10.50 – 11.35 |
P |
utorak |
16.50 – 17.35 |
||
3. C |
Petra Relić |
U |
srijeda |
12.30 – 13.10 |
P |
četvrtak |
16.00 – 16.45 |
||
3. D |
Marijana Tečić |
U |
utorak |
10.50 - 11.35 |
P |
četvrtak |
18.25 – 19.15 |
||
3. E |
Ivana Protuđer |
U |
četvrtak |
9.50 – 10.35 |
P |
srijeda |
16.50 – 17.35 |
||
4. A |
Gordana Takač Tominac |
U |
srijeda |
9.50 – 10.35 |
P |
srijeda |
16.00 – 16.45 |
||
4. B |
Ada Trbović |
U |
utorak |
8.50 – 9.35 |
P |
srijeda |
18.30 – 19.15 |
||
4. C |
Dubravka Vuković |
U |
petak |
8.50 – 9.35 |
P |
utorak |
16.00 – 16.45 |
||
4. D |
Marijana Klenkar |
U |
utorak |
10.50 – 11.35 |
P |
ponedjeljak |
18.30 – 19.15 |
||
4. E |
Marina Perković |
U |
ponedjeljak |
11.40 – 12.25 |
P |
ponedjeljak |
18.30 – 19.15 |
||
5. A |
Marina Basrek |
U |
petak |
8.50 – 9.35 |
P |
petak |
16.00 – 16.45 |
||
5. B |
Katarina Popić |
U |
srijeda |
9.50 – 10.35 |
P |
srijeda |
16.00 – 16.45 |
||
5. C |
Jurica Zajec |
U |
četvrtak |
11.40 – 12.25 |
P |
utorak |
16.00 – 16.45 |
||
5. D |
Ankica Juranović |
U |
srijeda |
10.50 – 11.35 |
P |
utorak |
19.15 – 20.00 |
||
5. E |
Sanja Premuž |
U |
srijeda |
10.50 – 11.35 |
P |
ponedjeljak |
16.00 – 16.45 |
||
6. A |
Borna Milanović |
U |
četvrtak |
9.50 – 10.35 |
P |
utorak |
16.00 – 16.45 |
||
6. B |
Marijan Brajnović |
U |
srijeda |
16.50 – 17.35 |
P |
srijeda |
9.50 – 10.35 |
||
6. C |
Zvjezdana Bahmec |
U |
četvrtak |
11.40 – 12.25 |
P |
ponedjeljak |
16.00 – 16.45 |
||
6. D |
Ivan Dukmenić |
U |
srijeda |
10.50 – 11.35 |
P |
srijeda |
17.40 – 18.25 |
||
6. E |
Ankica Vidak |
U |
ponedjeljak |
10.50 – 11.35 |
P |
petak |
16.00 – 16.45 |
||
7. A |
Tomislav Blažina |
U |
ponedjeljak |
9.50 – 10.35 |
P |
četvrtak |
16.50 – 17.35 |
||
7. B |
Siniša Kljajić |
U |
četvrtak |
11.40 – 12.25 |
P |
utorak |
19.15 – 20.05 |
||
7. C |
Ksenija Tomašić |
U |
petak |
10.50 – 11.35 |
P |
ponedjeljak |
18.30 – 19.15 |
||
7. D |
Dragana Radovan Marković |
U |
srijeda |
9.50 – 10.35 |
P |
ponedjeljak |
16.00 – 16.45 |
||
7. E |
Maja Kajić |
U |
srijeda |
11.40 – 12.25 |
P |
srijeda |
16.50 – 17.35 |
||
8. A |
Katica Bahlen |
U |
srijeda |
11.40 – 12.25 |
P |
četvrtak |
16.50 – 17.35 |
||
8. B |
Željkica Bradarić |
U |
ponedjeljak |
9.50 – 10.35 |
P |
četvrtak |
16.50 – 17.35 |
||
8. C |
Danijela Župetić |
U |
utorak |
8.50 – 9.35 |
P |
srijeda |
17.40 – 18.25 |
||
8. D |
Marijana Balšić |
U |
utorak |
11.40-12.25 |
P |
srijeda |
17.40-18.25 |
||
8. E |
Dijana Mihelčić |
U |
četvrtak |
9.50-10.35 |
P |
ponedjeljak |
17.40-18.25 |
||
F odjel |
Ivona Zelenika |
U |
utorak |
9.50-10.35 |
P |
srijeda |
16.00-16.45 |
||
HRV |
Darija Sever |
U |
utorak |
11.40-12.25 |
P |
utorak |
17.40-18.25 |
||
HRV |
Kristina Herceg |
U |
utorak |
10.50-11.35 |
P |
utorak |
16.00-16.45 |
||
Sunčica Balažic- Stjepanović |
U |
četvrtak |
11.40-12.25 |
|
P |
petak |
15.00-15.45 |
||
LIK |
Barbara Biđin |
U |
utorak |
14.00-14.45 |
P |
petak |
16.00-16.45 |
||
GK |
Tena Čačić |
U |
četvrtak |
10.50-11.35 |
P |
četvrtak |
16.50-17.35 |
||
GK |
Karlo Bogatac |
U |
četvrtak |
11.40- 12.25 |
P |
srijeda |
16.50- 17.25 |
||
GK |
Marija Šarkanj |
U |
ponedjeljak |
10.50-11.35 |
P |
srijeda |
16.00-16.45 |
||
ENG |
Gordana Matek |
U |
srijeda |
9.50-10.35 |
P |
petak |
16.50-17.35 |
||
ENG |
Monika Ivančić |
U |
petak |
9.50-10.35 |
P |
utorak |
17.40-18.25 |
||
ENG |
Nikolina Slišković |
U |
ponedjeljak |
8.50-9.35 |
P |
četvrtak |
15.00-15.45 |
||
ENG |
Antonia Kolaković |
U |
četvrtak |
8.50-9.35 |
P |
četvrtak |
14.00-14.45 |
||
ENG, NJEM |
Anastazija Šafran Tepeš |
U |
utorak |
9.50-10.35 |
P |
srijeda |
16.50-17.35 |
||
NJEM |
Silvana Piljić |
PAR. U |
utorak |
9.50-10.35 |
PAR. P |
utorak |
16.00-16.45 |
||
MAT |
Jurica Zajec |
NEP. U |
četvrtak |
11.40-12.25 |
NEP. P |
utorak |
16.00-16.45 |
||
MAT |
Barbara Baus |
U |
ponedjeljak |
13.20-14.00 |
P |
ponedjeljak |
13.20-14.00 |
||
PRI BIO |
Brankica Bogatinov |
PAR. U |
četvrtak |
8.00-8.45 |
PAR. U |
utorak |
8.00-8.45 |
||
KEM |
Snježana Mandarić |
PAR. U |
četvrtak |
14.00-14.45 |
PAR. P |
četvrtak |
10.50-11.35 |
||
FIZ |
Sanja Hmura Meić |
PAR. U |
ponedjeljak |
16.50-17.35 |
PAR. P |
ponedjeljak |
9.50-10.35 |
||
GEO |
Maja Đura |
U |
srijeda |
12.30-13.15 |
P |
srijeda |
14.00-14.45 |
||
TZK |
Matej Mišković |
U |
srijeda |
9.50-10.35 |
P |
srijeda |
16.50-17.35 |
||
TK |
Tomislav Leko |
PAR. U |
utorak |
9.50-10.35 |
PAR. P |
utorak |
16.50-17.35 |
||
VJ |
Ivana Jukić |
U |
utorak |
11.40-12.25 |
P |
utorak |
15.00-15.45 |
||
VJ |
Rahaela Budim |
U |
ponedjeljak |
9.50-10.35 |
P |
srijeda |
16.00-16.45 |
||
INF |
Krešo Urek |
U |
petak |
12.25 – 13.15 |
P |
srijeda |
16.00 – 16.45 |
||
INF |
Ruža Špoljarić |
U |
četvrtak |
9.50-10.35 |
P |
srijeda |
16.50-17.35 |
||
INF |
Iva Dominković |
U |
utorak |
9.50-10.35 |
P |
utorak |
16.00-16.45 |
||
INF |
Ivana Đopar |
U |
četvrtak |
9.50-10.35 |
P |
četvrtak |
16.00-16.45 |
||
Produženi boravak |
Elvira Kopun |
U |
ponedjeljak |
08.00 |
P |
ponedjeljak |
16.30 |
||
Produženi boravak |
Ivana Jerbić Šarić |
U |
ponedjeljak |
08.00 |
P |
ponedjeljak |
16.30 |
« Kolovoz 2022 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |