PREDSTAVA „ŠUMA STRIBOROVA“- VELIKI USPJEH UČENIKA NAŠE ŠKOLE

Učenici drugih, četvrtih, šestih i osmih razreda OŠ Josipa Zorića, pod vodstvom učiteljica Katarine Jularić, Antonie Javor i Diane Ramušćak, oduševili su dugoselsku publiku po drugi put.

Predstava „Šuma Striborova“  odigrala se dva puta, 2. i 7. lipnja, u KUD-u „Preporod“ i oba puta je dvorana bila prepuna zainteresirane publike, kako djece, tako i odraslih. Ples, pjesma, gluma, scenografija, kostimi – sve je bilo na mjestu. Dojmovi i komentari nakon predstave su bili sjajni. Oduševljenje, radost i uzbuđenje riječi su kojima se može opisati ovaj događaj. Predstava je bila humanitarnog karaktera, a prikupljena sredstva su namijenjena socijalno ugroženim učenicima naše škole.

Zahvaljujemo našim sponzorima, posebne zahvale KUD-u „Preporod“ koji nam je ustupio dvoranu, kao i našoj profesorici likovne kulture, Barbari Biđin, bez koje ova „bajka“ ne bi imala svoje ruho – scenografiju.

Pohvaljujemo naše glumce, svi su odradili sjajan, nimalo lak posao.

Ivan Katavić – sin

Anamarija Petric – baka

Ana Marija Stančerić – guja-snaha

Ivan Grgić – Malik Tintilinić, pripovjedač

Antonio Grgošević – Stribor

Katarina Galić – ubogo djevojče, zmija

Luka Smolčić – jelen

Ivan Tandara – koza

Seljaci i plesači:Ivan Grgić, Antonio Grgošević, Danijel Nikolić, Lea Solarić, Tea Popović, Lucija Novak, Ana Zovko, Marija Grgošić, Brigita Brlek, Matea Kralj, Nikolina Dedić, Antonela Bratić,  Marina Stanušić, Nicol Lučić, Lidija Levis, Tajana Hrala, Kristina Dumančić, Marija Bestić, Ivona Jeličić

Drva:Josipa Jambrek, Sara Pavlović, Ivona Jeličić, Nicol Lučić

Zmije:Karla Franjić, Katarina Galić, Lidija Levis, Lucija Smolčić

Vjeverice:Josip Tandara, Tajana Hrala, Ana Murat, Ena Marinić, Leon Valek, Kristina Mikić, Petra Grgić

Tintilinići: Lucija Mikić, Lidija Petrović, Gabrijel Brlić, Josip Grgić, Ivan Tadić, Matej Mlinar, Mateo Topolko

Predstava će se odigrati još jednom, u ponedjeljak, 13. lipnja, u 11h, na istom mjestu. Svi ste pozvani!

Pogledajte fotogaleriju!

objavio: Krešo Urek   datum: 8. 6. 2011.

« Svibanj 2024 »