PODJELA SVJEDODŽBI OSMAŠIMA: Sretno na upisima u srednju!

Svečana podjela svjedodžbi učenicima 8. razreda održana je u srijedu, 3. srpnja, u prisustvu svih njihovih razrednika, bivših učiteljica, učitelja razrednih vijeća, stručnih suradnika te ravnateljice Mare Mamuze koja im se obratila s nekoliko prigodnih riječi.

Zaželjevši im puno uspjeha u životu, naglasila je kako sada otvaraju novu stranicu na svome putu odrastanja i da ćemo ih se rado sjećati kao jedne izuzetno vrijedne, dobre i uzorne generacije.

Osmašima se potom obratila školska pedagoginja Martina Jenik Pelivanović koja im je poručila da će vrata naše škole uvijek biti otvorena za njih, neovisno o tome hoće li im trebati naša profesionalna ili prijateljska podrška. Učitelj informatike Krešo Urek zaželio im je uspjeh u daljem školovanju te ih uputio u postupak upisa u srednje škole.

Naposljetku, okupljenima se u ime učenika obratila učenica bivšeg 8. b razreda Petra Kruhak, čije riječi možete pročitati u nastavku.

„Danas završava bitno poglavlje naših života, a to je osnovna škola. Ovdje smo upoznali mnogo osoba bitnih za naš daljnji razvoj, naše prijatelje, ali i sve djelatnike škole. Svi su oni imali važnu ulogu u našem odrastanju.

Voljeli bismo zahvaliti ravnateljici što je brinula za nas i pomagala profesorima u prenošenju znanja, našim profesorima koji su nas učili ne samo sadržajima svojih predmeta, već i vrijednostima života. Posebno želimo zahvaliti našim razrednicima što su nas držali na okupu i uvijek bili tu uz nas. Također, zahvaljujemo članovima stručne službe i tehničkog osoblja jer su nam uvelike uljepšali naš boravak ovdje.

Hvala vam svima na ovih osam godina i na svemu znanju koje smo stekli, na tome što ste nas naučili prijateljstvu, odgovornosti i što nikada niste odustali od nas.“

objavio: Krešo Urek   datum: 5. 7. 2019.

« Svibanj 2024 »