POMOZIMO VESELIM DJEDOVIMA BOŽIĆNJACIMA!

VESELI DJEDOVI BOŽIĆNJACI  je skupina prijatelja iz okolice Zaprešića koja već četvrtu godinu uveseljava i daruje djecu kojoj je to najpotrebnije. Na sam Badnjak pretvaraju se u VESELE DJEDOVE BOŽIĆNJAKE  i obilaze dječje domove i bolnice u nadi da će malo uljepšati blagdane toj djeci.

Ukoliko želite i Vi biti dio priče i želite razveseliti djecu kojoj je potrebno pažnje i ljubavi, VESELI DJEDOVI BOŽIĆNJACI bit će u Zagrebu na lokacijama Caffe bar "Vespa" u Ilici 8 i u Klaićevoj ulici 11a (ulaz poslije Tehničke škole "Nikola Tesla") svaki vikend (subota, nedelja) u 12 mjesecu (4, 5, 11, 12, 17, 18.12) sve do Božića od 10:00 do 19:00 sati.

AKO VAM JE NEZGODNO POSJETITI TE LOKACIJE, SVOJE POKLONE MOŽETE OSTAVITI U INFORMATIČKOJ UČIONICI NAŠE ŠKOLE.

DJEDOVI U "DOBRO JUTRO HRVATSKA"

Oni nisu udruga, niti su sponzorirani od bilo kakve tvrtke, stranke ili nekog trećeg, već samo skupina  prijatelja koja  želi pokazati da i malo truda i dobre volje može uljepšati božićne blagdane svoj toj djeci. Poklone financiraju sami uz pomoć dobrih prijatelja koji su uvijek spremni donirati jednu čokoladu, igračku, loptu ili knjigu.

NE ŽELE novac, nego čokoladu ili igračku koja može učiniti čudo u ovo blagdansko vrijeme.

Nakon vrlo uspješne dvodnevne prošologodišnje akcije gdje su obišli domove (Laduć, A.G. Matoš, I.G. Kovačić, Caritasov dom za nezbrinutu djecu Vugrovec, Dječji dom Lipik, Dječje SOS selo Lekenik, Dječje SOS selo Ladimirevci, Kuća male Terezije Vrhovac, Brezovica, Centar za rehabilitaciju Zaprešić, Udruga Latica Pakrac), te bolnice (Klinika za dječje bolesti Zagreb, Specijalna bolnica za dječje bolesti Bistra), ove godine planiraju obići još više ustanova i bolnica te razveseliti više djece (Srebrnjak, Goljak, Sisak, Koprivnica, Slavonski Brod, Osijek, Vinkovci). Velika želja je  rezveseliti i djecu u Vukovaru kojoj je to najpotrebnije.

Ovim putem pozivamo sve učenike, roditelje i građane Dugog Sela da pomognu VESELIM DJEDOVIMA BOŽIĆNJACIMA!!!

Ukoliko želite i Vi biti dio priče i želite razveseliti djecu kojoj je potrebno pažnje i ljubavi, VESELI DJEDOVI BOŽIČNJCI bit će u Zagrebu na lokacijama Caffe bar "Vespa" u Ilici 8 i u Klaićevoj ulici 11a (ulaz poslije Tehničke škole "Nikola Tesla") svaki vikend (subota, nedelja) u 12 mjesecu (4, 5, 11, 12, 17, 18.12) sve do Božića od 10:00 do 19:00 sati.

Ana Budojević

VIŠE INFORMACIJA: http://www.veselidjedbozicnjaci.com/

objavio: Ana Budojević   datum: 26. 11. 2010.

« Svibanj 2024 »