NAGRADNI IZLET: Učenici 2. e i 3. b uživali u kinu!

Krajem prošle školske godine učenici 3. b razreda proglašeni su najrazredom u konkurenciji nižih razreda zbog velikog međusobnog pomaganja i zalaganja za one kojima je potrebna pomoć, a učenici 2. e razreda osvojili su titulu „Srce škole“ zbog marljivosti i brojnih nastupa već od samog početka 1. razreda kojima su promovirali našu školu u našem gradu, a li i šire. Za svoje zasluge nagrađeni su danom bez nastave, odnosno odlaskom u kino i gledanjem filma po izboru. Odlučili su pogledati novi animirani film „Kako je Gru postao dobar“, a njihove dojmove pročitajte u nastavku!

Nagrada za Srce škole

Naš razred bio je proglašen kao „Srce škole“ i za nagradu smo išli u kino pogledati film „Kako je Gru postao dobar“. S nama su išli i učenici 3. b razreda. Kupili smo kokice i sok kako bismo se potpuno opustili. Bili smo pristojni i nismo ostavili nered. Crtić je bio jako zanimljiv. Svi smo se vratili kući sretni i zadovoljni, a osmijeh nije silazio s naših lica zato što taj dan nismo imali nastavu.

Kiara Jularić, 2. e

Posjet kinu

Moji prijatelji iz razreda i ja posjetili smo kino. Pridružili su nam se i učenici iz 3. razreda. Moj razred dobio je nagradu „Srce škole“. Odlazak u kino bio je besplatan. U kinu smo gledali film „Kako je Gru postao dobar“, treći dio. Najzanimljivije je bio kada je Gru saznao da ima brata blizanca. U povratku smo u autobusu prepričavali crtić. Baš je bilo zabavno.

Petra Anić, 2. e

Izlet u kino

U srijedu, 11. listopada, išli smo u City Centar gledati crtani film „Kako je Gru postao dobar“. S nama su išli i učenici 2. e razreda. To nam je bio nagradni izlet jer smo u prošloj godini bili najbolji razred, a 2. e je bio proglašen kao „Srce škole“. Bilo je jako smiješno, zabavno i pomalo strašno. U filmu je bilo smiješno jada je Gru bio gal, a strašno je bilo kada je Gruov brat Dru za dlaku pao na oštre igle. Jeli smo kokice, načose i pili kolu. Bilo mi je super jer su svi moji prijatelji bili sa mnom. Sretna sam što smo proglašeni najboljim razredom, pogotovo zbog naše učiteljice.

Darija Fištrić, 3. b

Izlet u kino

Kao najrazred dobili smo nagradu – izlet u kino gdje smo pogledali film „Kako je Gru postao dobar 3“. Film je bio jako dobar. Ne samo zato što je animiran, nego i zato što je dobro animiran. Jeli smo kokice i uživali. Išli smo s učenicima 2. e razreda. Bilo je zabavno i jako sam zahvalna na tome što smo dobili nagradu.

Ivana Stojak, 3. b

Izlet u kino

U utorak, 11. listopada, išli smo u kino. Gledali smo crtani film „Kako je Gru postao dobar“. Film je bio smiješan i zabavan. Bila sam jako uzbuđena prije polaska. U kinu smo jeli kokice. I prije no što sam saznala koji ćemo film ići pogledati, imala sam želju vidjeti baš taj film. I evo, na kraju mi se želja i ostvarila. Jako volim ići u kino i sretna sam što sam ovaj put išla sa svojim razredom i svojom dragom učiteljicom.

Sanja Križan, 3. b

objavio: Krešo Urek   datum: 13. 10. 2017.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »