4. ANĐELEK FEST: Blagdanske čari Zorićevih anđela

U petak i subotu, 11. i 12. prosinca, u Gradskoj sportskoj dvorani Dugo Selo održao se 4. Anđelek fest, a naša je škola i ove godine sudjelovala raznim aktivnostima – prodajom ukrasnih božićnih predmeta na štandu, prigodnim glazbenim programom za sve posjetitelje, sudjelovanjem u likovnom i fotografskom natječaju te kićenjem bora.

Na štandu smo prodavali ukrase za bor, čestitke i mnoge božićne darove koje su izradili učenici i roditelji pod vodstvom učiteljica Ivane Matešić, Zdenke Knežić, Aleksandre Vajzović-Carić, Marine Perković, Marije Sekur Harcet i Slađane Merkaš. U poslijepodnevnim satima prvoga dana Festivala u prigodnom glazbenom programu nastupili su učenici su članovi Pjevačke skupine, učenici 4. razreda pod vodstvom učiteljice Marine Perković. Otpjevali su dvije pjesme „Božić je“ i „Od Božića do Božića“.  Osim njih na Festivalu je nastupila i Vokalna skupina učenica  7. i 8. razreda te su nam pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Helene Strinavić također otpjevale dvije pjesme „Bijeli Božić“ i „ Božić je u srcu mom i tvom“.

Prije održavanja Anđelek festa, u školu je došao poziv za sudjelovanje u dva natječaja: likovni natječaj na temu umjetničkih instalacija anđela i fotografski natječaj s temom „Osmijeh“. Čestitamo učenici Ani Mariji Jeličić, 7. a, koja je na fotografskom natječaju osvojila odlično 2. mjesto s fotografijom „Jedan osmijeh“! Osim Ane marije, na natječaj su se prijavili i Mihaela Helešić, 8. a, i Niko Velić, 7. d. Učenici 2. d razreda pod vodstvom učiteljice Aleksandre Vajzović-Carić, učenici 2. a razreda pod vodstvom učiteljice Sonje Ivančević i učenici 1. e razreda pod vodstvom učiteljice Mirele Škarić sudjelovali su u likovnom natječaju i izradili kreativne ukrasne anđele, kojima su izvođači programa okiti naš mali bor.

Martina Grgošević , 7.a

Pogledajte i fotografije s kojima su naši učenici sudjelovali u fotografskom natječaju:

2. mjesto

Ana Marija Jeličić - "Jedan osmjeh"

Ana Marija Jeličić - "Dva osmijeha"

Ana Marija Jeličić - "Zajednički osmijeh"

Mihaela Helešić - Osmijeh drugi

Mihaela Helešić - osmijeh prvi

Mihaela Helešić - osmijeh treći

Niko velić - Prijateljski osmijeh

Niko Velić - spontani osmijeh

Niko Velić - zamišljeni osmijeh

objavio: Krešo Urek   datum: 17. 12. 2015.