Korisnik:
Lozinka:

U KAZALIŠTU: Učenici 3. razreda pogledali „Pipi Dugu Čarapi“

U četvrtak, 16. rujna, učenici 3. razreda i njihove učiteljice Slađana Merkaš, Danijela Medaković, Marija Bićanić, Ivana Matešić i Mirela Škarić posjetili su Kazalište „Trešnja“, gdje su pogledali kazališnu predstavu za djecu „Pipi Duga Čarapa“. U Nastavku pročitajte izvještaj o posjetu te pogledajte fotografije.

Pipi u Trešnji

U četvrtak, 16. rujna, išli smo u Kazalište Trešnja gledati predstavu „Pipi Duga Čarapa“. Učiteljica nam je rekla da smo mi prvi učenici u školi koji su posjetili kazalište nakon dugo vremena, otkad su uvedene epidemiološke mjere, te da su svi djelatnici jako sretni zbog toga. Učiteljice su nas uvele u kazalište i rasporedile na mjesta.

Ugledali smo nekog gusara kako sjedi na čamčiću i pretvara se da plete čarapu. Svi smo mu se smijali, a on se počeo šaliti s nama. Glas iz zvučnika prekinuo je buku raznim upozorenjima, a kada se glas utišao, ugasila su se svjetla i svi smo zapljeskali.

Razmaknuli su se zastori i na pozornicu je iz broda izašla Pipi. Započela je predstava koja je bila zabavna i smiješna. Likovi koji su se još pojavili bili su: Toni i Anka, Pipini prijatelji, njihove teta i mama, fakini, učiteljica koju je glumio muškarac (pa je bilo urnebesno), učenici, policajci, Pipin tata i konj.

Najviše sam uživao kada su došli policajci koje je Pipi premlatila, a jako mi se svidjela i pjesma koju je odsvirala na ukuleleu. Kada je završila predstava, svi smo oduševljeno pljeskali i uputili se prema busu koji nas je čekao.

Emanuel Peponi Pintar, 3. d

objavio: Krešo Urek   datum: 20. 9. 2021.

Roditeljski sastanci

Školski dokumenti:

Kalendar rada škola

« Lipanj 2022 »

Kakva vam je bila ova školska godina?

Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1191831