preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Školsko natjecanje iz geografije održano ponedjeljak, 22. veljače. Na natjecanju su sudjelovali učenici 6. i 8. razreda pod vodstvom učitelja geografije Đurđe Šobot i Siniše Kljajića. Čestitamo učenicima na sudjelovanju i želimo im puno sreće u selekciji za županijsko natjecanje koje će se održati 29. ožujka u organizaciji Osnovne škole Klinča sela. Rezultate natjecanja pogledajte u nastavku.


6. razred

Mjesto u poretku

Ime i prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Rene Grozdek

6. a

Đurđa Šobot

35

2.

Mara Markovanović

6. d

Đurđa Šobot

34

3.

Helena Coha

6. d

Đurđa Šobot

33

4.

Klara Sruk

6. c

Siniša Kljajić

30

4.

Bruno Dolenec

6. e

Siniša Kljajić

30

5.

Emanuela Knez

6. c

Siniša Kljajić

25

 

8. razred

Mjesto u poretku

Ime i prezime

Razred

Mentor

Broj bodova

1.

Lana Tokić

8. b

Siniša Kljajić

21

1.

Lucija Špoljarec

8. b

Siniša Kljajić

21

3.

Nika Cvjak

8. b

Siniša Kljajić

20

4.

Josipa Čamber

8. d

Siniša Kljajić

16

4.

Mirna Protrka

8. c

Siniša Kljajić

16

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Krešo Urek   datum: 26. 2. 2021.

Roditeljski sastanci

2. a razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.00 sati iza škole

2. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.45 sati, u učionici 12

2. e razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.45 sati, učionica 10

3. a razred:

Petak, 10. rujan, u 17.45 sati, učionica 22

3. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.00 sati, učionica 20

4. b razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.45 sati, učionica 20

4. d razred;

Četvrtak 16. rujan, u 19 sati, učionica 22

5. c razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 19.25 sati, učionica 3

5. d razred:

Ponedjeljak, 20. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. a razred:

Četvrtak, 16. rujan u 18.30 sati, na školskom igralištu

6. b razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u  18.30 sati u dvorištu škole

6. c razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati na školskom igralištu

6. d razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.30 sati, učionica 14

6. e razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati iza škole

7. a razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 7

7. b razred:

Ponedjeljak, 4. listopad, u 17.40 sati, učionica 2

7. d razred:

Srijeda, 22. rujan, u 18.45 sati, učionica 1

8. a razred:

Četvrtak, 16. rujan, u 18.30 sati iza škole

8. b razred:

Utorak, 14. rujan, u 18.30 sati, učionica 6

8. c razred:

Ponedjeljak, 13. rujan, u 18.00 sati ispred škole

8. d razred:

Ponedjeljak 13. rujan, u 18.30 sati ispred škole

8. e razred:

Srijeda, 15. rujan, u 18.30 sati iza škole






Školski dokumenti:


Kalendar rada škola

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Kakva vam je bila ova školska godina?








Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 4. 2010.

Ukupno: 1127194
Ovaj mjesec: 6512
Ovaj tjedan: 535
Danas: 57




preskoči na navigaciju