„GRINCH“: Učenici 2. razreda u kinu

U petak, 16. studenog, učenici 2. razreda posjetili su kino u Novom Zagrebu i pogledali animirani film „Grinch“. Glavi junak Grinch poznati je „čupavac“ i gunđalo koje ne voli Božić. U nastavku pročitajte dojmove učenika i je li Grinch postao dobar.

Meni se svidio Grinč zato što ima psa. Najviše mi se svidjelo kad je postao dobar. Bio je baš smiješan film. Bilo mi je lijepo gledati ga.

Noa Crnoja, 2. c

Svidio mi se Grinčev pas. Film je bio poučan. Volim to što je u filmu bilo božićno vrijeme. Zanimljivo je bilo kad je pokušao ukrasti Božić. Lijepo mi je bilo kad je postao dobar.

Matej Majanović, 2. c

„Grinch“ je crtani film. Glavni lik je Grinch koji je želio ukrasti Božić. Grinch prvo nije volio Božić, a onda ga je zavolio. U crtiću „Grinch“ najviše mi se svidjelo kada je sob Hrvoje spasio Grincha. Film je bio jako šaljiv i zanimljiv.

Andrej Vernik, 2. c

„Grinch“ mi je bio smiješan i zabavan. Najsmješnije mi je bilo kada je Grinchev pas pokušao povući sanjke i propao u snijeg. Zabavno je bilo kada je Maks, Grinchev pas, nosio kavu za njega i kada je Hrvoje pomogao Grinchu da svi pokloni za djecu i odrasle ne padnu s planine.

David Šabarić, 2. d

U kinu je bilo zabavno jer sam gledala crtić s prijateljima. Grinch je bio mrzovoljan i pomalo smiješan. Lijepo je bilo vidjeti kako Grinch postaje dobar u srcu. U tome mu je puno pomogla djevojčica Koraljka. Grinch je napokon zavolio Božić.

Leona Baus, 2. d

Grinch mi je bio vrlo smiješan. Najbolje je bilo kada se obukao u Djeda Mraza. Smiješno je bilo kada je upao u Koraljkinu zamku. Veselo je bilo kada je priznao da je ukrao Božić.

Matej Karačić, 2. d

Petak sam provela u kinu sa svojom učiteljicom i prijateljima iz razreda. Gledali smo vrlo zabavan i smiješan crtić „Grinch“. Crtić govori o Grinchu koji nije volio Božić i zato je činio sve da ga uništi, dok jednoga dana nije upoznao malenu djevojčicu koja je smekšala njegovo srce. Prijateljstvo zelenog čupavca i djevojčice je spasilo Božić jer je od tada Grinch postao dobar.

Kiara Šego, 2. d

Grinch nije volio Božić. Živio je u Tkogradu. Imao je slatkog psa Maxa. Za Božić je ukrao darove. Jedna djevojčica je probudila je srce u njemu. Grinch je zavolio Božić.

Magdalena Pavlić, 2. a

U petak sam s razredom išla u kino. Gledala sam crtani film „Grinch“. Grinch je bio mrzovoljan i zao. Svi su se veselili Božiću, a Grinch nije volio Božić pa ga je odlučio ukrasti. Pokupio je sve božićne ukras, stavio ih u vreću i odnio u svoj dom. Svi mještani bili su bili tužni. Grinch je isto postao tužan pa je odlučio vratiti Božić. Svi su bili sretni i zajedno slavili Božić.

Barbara Kostantinov, 2. a

Grinch mi se svidio. Na početku nije bio dobar. Ukrao je djeci poklone i maskirao se u Djeda Mraza. Ipak je shvatio da je pogriješio. Vratio je poklone i svima postao prijatelj. U kinu mi je bilo lijepo. Posebno mi je drago što sam bila sa svojim prijateljima. Kraj mi se najviše svidio i jedva čekam to ponoviti.

Luna Vranić, 2. a

objavio: Krešo Urek   datum: 20. 11. 2018.