5. ANĐELEK FEST: Zorićevi anđeli nastupili u svim aktivnostima!

U petak i subotu, 9. i 10. prosinca, u Gradskoj sportskoj dvorani Dugo Selo održao se 5. Anđelek fest, a naša je škola i ove godine sudjelovala u radnim aktivnostima – prodajom ukrasnih božićnih predmeta na štandu, prigodnim glazbeno-scenskim programom za sve posjetitelje, sudjelovanju u zabavnom programu karaoka, kićenju bora te posjeti radionicama.

Na štandu smo prodavali ukrase za bor, čestitke i mnoge božićne darove koje su izradili učenici i roditelji pod vodstvom učiteljica Ivane Matešić, Zdenke Knežić, Aleksandre Vajzović-Carić, Marine Perković, Marije Sekur Harcet, Slađane Merkaš, Natalije Hršak te učitelja Tomislava Leke. U poslijepodnevnim satima prvoga dana Festivala u prigodnom programu otvorenja nastupili su učenici Pjevačke skupine 1. e razreda, pod vodstvom učiteljice Marine Perković, recitacije su izvele učenice Klara Nikolić i Ivona Glavaš iz 3. d razreda pod vodstvom učiteljice Aleksandre Vajzović-Carić, a predstavu „Božić više nije isti“ izveli su učenici 6. razreda pod vodstvom učiteljice hrvatskoga jezika Petre Bijelić.

U „Veselim karaokama“ koje je vodio popularni komičar Mario Petreković nastupile su učenice iz 3. d Dora Debeljak, Sara Martinčić, Iva Pašalić, Doria Dudek Zorić i Klara Nikolić, pod vodstvom učiteljice Aleksandre Vajzović-Carić, te učenici Pjevačke skupine 4. razreda, pod vodstvom učiteljice Marijane Tečić. Nakon karaoka učenici i polaznici dječjih vrtića s dugoselskog područja organizirano su okitili borove ukrasima koje su sami izradili, a naši su učenici svoj bor ukrasili anđelim koje su izradili učenici 3. e razreda pod vodstvom učiteljice Natalije Hršak.

Kreativna radionica oblikovanja gline „Mala školica lončarstva i modeliranja" održana je u subotu, a u njoj su sudjelovali učenici 3. d razreda Ivan Jezerčić, Iva Pašalić, Gabriel Gavranović, Doria Dudek Zorić, Mateo Štefinovec, Dora Debeljak te Daniel Vajzović iz 2. d razreda te njihova učiteljica Aleksandra Vjazović-Carić.

Anđelek fest i ove je godine protekao u kreativnom, veselom, blagdanskom ugođaju i već se unaprijed veselimo sljedećem 6. Festivalu!

objavio: Krešo Urek   datum: 9. 1. 2017.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »